top of page
AS__7198.jpg

Uroczystości

Rodzinne

Jubileusze i Rocznice w Pałacu mają niepowtarzalną atmosferę.  Pałac Zdunowo został wyróżniony jako Najlepsza Pałacowa Restauracja w Polsce przez 100 Best Restaurants. Łącząc Państwa życzenia z naszym doświadczeniem wspólnie skomponujemy wyjątkowe menu bazujące na tradycyjnej kuchni polskiej. Organizujemy kameralne obiady i duże przyjęcia do 160 osób. Każda sala zapewnia prywatność.

W 2023 r. oddaliśmy do dyspozycji naszych Gości nowoczesną Oranżerię, w której organizujemy przyjęcia do 50 osób w otoczeniu ponad 100-letnich drzew.

Do zobaczenia w Pałacu.

Kontakt

Joanna Białoszewska  Sales Manager  

+48 694 484 580,  jbialoszewska@palaczdunowo.pl

​Podczas organizacji uroczystości rodzinnych zwracamy szczególną uwagę na detale oraz przykładamy szczególną staranność do zapewnienia Państwu komfortu podczas zabawy. Różnorodne wnętrza Pałacu pozwalają na ciekawe aranżacje przyjęcia. Bajeczne plenery do rodzinnych sesji zdjęciowych. Latem organizujemy przyjęcia w plenerze i pikniki ogrodowe. W chłodne dni spędzamy czas na wygodnych kanapach przy ogniu w miśnieńskich piecach kaflowych. Przy większych przyjęciach oddajemy pałac na wyłączność. 

AS__7043.jpg

C hrzciny i K omunie

Pałac Zdunowo to miejsce wymarzone na przyjęcia z udziałem dzieci. Jest pełen uroku i harmonii, pozostawia dużo przestrzeni do zabawy, a zabytkowy park jest szczególnie piękny latem. Jednocześnie dorośli mogą cieszyć się kameralnym i rodzinnym nastrojem w pięknych wnętrzach, a wspomnienia z Pałacu cudownie prezentują się na pamiątkowych zdjęciach. 

  • 3-daniowy obiad serwowany, bufet z przekąskami

  • tort okolicznościowy

  • stolik słodkości z domowymi wypiekami

  • wynajęcie sali na wyłączność,  zapewnia prywatność

kominkowa 1.jpg
    J     ubileusze i R ocznice
CZT07854.jpg

Pałac dla Ciebie to oferta stworzona z myślą o potrzebach naszych najbardziej wymagających Gości. Organizator spotkania wciela się w rolę gospodarza pałacu, który wynajmujemy na wyłączność. To znakomity pomysł na niepowtarzalne urodziny lub imieniny. Zabawa do białego rana w wyjątkowym gronie przyjaciół daje poczucie swobody i gwarantuje udany wieczór. Dwudniowe przyjęcie pozostawia niezapomniane wspomnienia.

U rodziny i I mieniny

Proponujemy wyśmienite potrawy kuchni polskiej, dla dzieci przygotowujemy specjalne menu, a dla maluchów specjalne krzesełka. Na Państwa życzenie zapewnimy opiekę profesjonalnej niani – animatorki, która zadba aby dzieci świetnie się bawiły. Młodzież chętnie korzysta z innych atrakcji: mini boisko do piłki nożnej, trampolina, badminton czy sala kinowa z bilardem.

 

Otrzymujemy wiele ciepłych komentarzy od Gości. Nasz zespół otrzymał wiele wyróżnień za nadzwyczajną jakości obsługi. 

 

Bazując na doświadczeniu proponujemy ofertę, którą stworzyły potrzeby naszych Gości z ubiegłych lat. Chętnie przygotujemy ofertę według Państwa indywidualnych oczekiwań

IMG_2760.jpg
bottom of page