top of page

Wesele

Przenieście się Państwo w lata 20-te, na tę noc stańcie się gospodarzami jednego z najpiękniejszych pałaców na Mazowszu, położonego w zabytkowym parku. Goście długo będą wspominać smaki Waszego wesela, a nasz zespół sprawi, że będzie to niezapomniane wydarzenie, podzielimy się doświadczeniem i zadbamy o zaplanowanie szczegółów. Pałac Zdunowo został wyróżniony przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, jako obiekt spełniający najwyższe standardy obsługi w Polsce. Zapraszam do zobaczenia w Pałacu!

Kontakt

Magda Zdziarska  Wedding Manager  

+48 694 484 584,  mzdziarska@palaczdunowo.pl

W esele
 • Pałac na wyłączność podczas przyjęcia weselnego

 • 21 stylowych pokoi dla 47 osób

 • Wiele wykwintnych potraw

 • Możliwość ułożenia własnego menu

 • Dowolna aranżacja wnętrz na życzenie, okrągłe stoły

 • Szeroki wybór atrakcji dodatkowych

 • Wesela do 130 osób w jednej sali, do 150 osób w dwóch salach, a latem w parku pod eleganckim pawilonem weselnym z drewnianym parkietem do 200 osób

 • 12 min z lotniska Warszawa-Modlin, 40 min z Warszawy

 • Apartament dla Młodej Pary w prezencie

Platan Studio_06.jpg

Z imowe wesele

Przytulne wnętrza, stylowa dekoracja oraz ogień w zabytkowych piecach kaflowych nadadzą niezwykły nastrój. Zapach grzanego wina i goździków sprawi, że każdy Gość, będzie czuł się w Pałacu jak w domu. Aura panująca za oknem będzie pięknym uzupełnieniem:

 • zabytkowe piece kaflowe będą ogrzewać gości palonym drewnem

 • powitanie gości pachnącym grzanym winem 

 • woda aromatyzowana pomarańczą i goździkami

 • tort weselny oraz 0,5l wódki/parę w cenie

A_S_3453.jpg
DSC_4698.jpg

Z ogromną radością zrealizujemy Państwa marzenie o przyjęciu weselnym na świeżym powietrzu. Pałac Zdunowo będący tłem uroczystości sprawi, że nabierze ona niezwykle romantycznego charakteru, a namiot w zabytkowym parku będzie piękną oprawą.

W esele w plenerze

O biad weselny

Obiad dedykujemy tym z Państwa, którzy rozważają bardziej kameralną uroczystość. Niezwykła atmosfera zabytkowych wnętrz, prywatność w każdej z sal oraz wyśmienite menu sprawią, że ten dzień będzie dla Państwa niezapomniany.

AS__7043.jpg

M    enu degustacyjne

Dla Wszystkich z Państwa, którzy rozważają organizację przyjęcia weselnego w Pałacu Zdunowo lub już wybrali nasz obiekt przygotowaliśmy specjalne menu degustacyjne. Będzie to okazja do spróbowania dań Szefa Kuchni. Najbliższe terminy degustacji:

28 lutego (niedziela) i 21 marca (niedziela).

             Menu degustacyjne

             Testing menu 

S  kontaktuj się

Zachęcam do wypełnienia formularza weselnego, chcemy jak najlepiej zrozumieć Państwa potrzeby oraz sprostać oczekiwaniom. Zaproponuję termin spotkania, abyście mogli poznać Pałac Zdunowo.

Magda Zdziarska   Wedding Manager

+48 694 484 584, mzdziarska@palaczdunowo.pl

Dziękujemy za przesłanie wiadomości!

Poprzez kliknięcie WYŚLIJ wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Pałac Zdunowo Zuzanna Chwiejczak Spółka Jawna, z siedzibą w Załuskach, Zdunowo 50, 09-142 Załuski. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych ze świadczeniem usług przez administratora danych. Nie udostępniamy Pana/Pani danych żadnym podmiotom. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wesele

Wesele pod gwiazdami

Wesele w plenerze 

Ślub cywilny